O nas

Solidnie i Kompleksowo

Jako wykwalifikowani hydraulicy oferujemy Państwu profesjonalne i kompleksowe usługi obejmujące zarówno wykrywanie wycieków jak i ich skuteczne eliminowanie. Po ukończeniu prac związanych z lokalizacją wycieku i jego usunięciem, osuszamy miejsce po wycieku. Dzięki usłudze kompleksowej unikają Państwo ryzyka, że w przypadku ewentualnych komplikacji firmy realizujące zlecenie mają problem z ustaleniem kto popełnił błąd i kto jest odpowiedzialny za to, że prace nad usunięciem wycieku niepotrzebnie się przeciągają. Wycieki należy eliminować szybko bo długotrwały wyciek prowadzi do dużej dewastacji a to niepotrzebnie podnosi koszty naprawy miejsca po wycieku.

Profesjonalny Sprzęt

Nowoczesne metody wykrywania wycieków pozwalają uniknąć żmudnego i kosztownego kucia ścian, podłóg, zrywania parkietów i skuwania płytek. Podążając za nowinkami technologicznymi zakupiliśmy najnowocześniejszy sprzęt do wykrywania wycieków tak aby oferować Państwu usługi na najwyższym poziomie. Posiadane przez nas urządzenia pozwalają wykrywać wycieki punktowo, z niebywałą precyzją, do tego stopnia, że potrafimy wskazać konkretną płytkę pod którą jest wyciek. Posiadamy profesjonalny sprzęt renomowanych producentów, do skutecznego wykrywania wycieków, usuwania wycieków i osuszania miejsc po wyciekach. Posiadany sprzęt wykorzystujemy optymalnie tak aby oszczędzić Państwa czas i pieniądze.

Wiedza i Doświadczenie

Lokalizacja wycieków to nie tylko sprzęt ale również doświadczenie. Nawet najlepszy sprzęt trzeba umieć efektywnie wykorzystać, tak aby jego użycie przyniosło oczekiwane rezultaty. Posiadamy różnego rodzaju urządzenia do lokalizacji wycieków i korzystamy z nich w zależności od sytuacji. Czasami skuteczne wykrywanie wycieków wymaga użycia kilku urządzeń i korzystania z różnych metod jednocześnie. Choć przyczyny wycieków bywają do siebie podobne to mimo wszystko każdy przypadek jest inny. Zdobyte z biegiem lat doświadczenie pozwala nam racjonalnie ocenić sytuację i przyjąć odpowiednią strategię działania. Wycieki lokalizujemy zwykle bez kucia ścian czy zrywania podłóg dzięki czemu jesteśmy w stanie usunąć wyciek bez znaczącej ingerencji w wykończone już pomieszczenia.

Wybrane Realizacje

Wyciek 30
Wyciek 29
Wyciek 28
Wyciek 27
Wyciek 26
Wyciek 25
Wyciek 24
Wyciek 23
Wyciek 22
Wyciek 21

Napisz do nas!

Zalana ściana lub podłoga? Wodomierz się kręci choć krany zamknięte? Masz wyciek! Znajdziemy go szybko. Pamiętaj im dłużej trwa wyciek tym większa dewastacja!

Masz zdjęcie? Dołącz!

Opinie Klientów

Szybko i profesjonalnie bez zbędnych ceregieli. Panowie przyjechali zgodnie z umową, wnieśli sprzęt i mniej więcej po 1 godzinie znaleźli wyciek na podłodze w kuchni.

- Anna z Wejherowa

Z wyciekiem borykałam się ponad dwa tygodnie przychodzili różni hydraulicy skuli mi podłogę w przedpokoju i część salonu i nie potrafili znaleźć wycieku. W końcu natrafiłam na konkretnych ludzi, przyjechali panowie z dużą ilością profesjonalnego sprzętu pomierzyli miernikami prześwietlili wszystkie rury kamerami i po dwóch godzinach znaleźli miejsce wycieku i od razu naprawili. Nic nie trzeba było w kuć. Polecam wszystkim.

- Anna z Wejherowa

Drobny ale irytujący wyciek w instalacji podłogowej. Brak śladów wycieku ale ciągłe spadki ciśnienia w instalacji. Firma przyjechała z profesjonalnym sprzętem i znalazła wyciek po 2 godzinach.

- Kszysztof z Gdyni
Call Now Button